Заміна масла в АКПП

Коли міняти масло в АКПП?

20 000 – 60 000 км
Термін заміни масла ATF залежить від типу та виробника Автоматичної Коробки Перемикання Передач.
Гідротрансформаторна АКПП
CVT – варіатор
DSG – з подвійним зчепленням
РКП – роботизована коробка

Ціна:

Повна заміна масла в АКПП – 300 грн*
Часткова заміна масла в АКПП – 250 грн*
Заміна масла в диференціалах – 100 грн
*при купівлі матеріалів на нашому СТО.
Перевіряйте стан та якість масла ATF мінімум раз на рік під час проходження ТО на СТО / Автосервісі.
DukatOil - Zamina masla AKPP

Повна чи Часткова заміна масла в АКПП?

Трансмісійна олива ATF схильна до старіння і вимагає часткової або повної заміни. Що передбачає «оновлення» масла або ж його заміну в повному обсязі. Зазвичай якщо АКПП охолоджуються через теплообмінник, то такі коробки вимагають часткової заміни масла оскільки неможливе проведення повної заміни масла.

Повна заміна масла в АКПП

Повна заміна масла в АКПП відбувається шляхом заміщення відпрацьованого масла новим. Знімається піддон картера коробки передач і за допомогою професійного обладнання під тиском подається нове масло в АКПП яке витісняє відпрацьоване (одночасно зливається старе масло ATF і закачує нове, оновлюється до 95% мастильної рідини). При цьому способі для якісної заміни використовується до 1,5 об’єму масла в коробці.

 

Фільтр АКПП обслуговується одночасно з заміною масла. Залежно від матеріалу, його або промивають (якщо це сітка), або змінюють (якщо фільтруючий матеріал – фетр). Цей момент потрібно відразу враховувати при плануванні заміни масла: без очищення фільтра всі зусилля можуть піти даремно.

Переваги повної заміни масла ATF в АКПП: 

 • Повне оновлення масла в АКПП 
 • Вимивання всіх забруднень і продуктів переробки з АКПП
 • Продовження терміну служби АКПП

Часткова заміна масла в АКПП

При частковій заміні масла в АКПП старе масло зливають через спеціальний отвір, після чого заливають стільки ж нового масла. При такому способі змінюється приблизно половина загального обсягу трансмісійного масла, інша половина залишається в гідротрансформаторі і «глухих» порожнинах коробки. В результаті чого в АКПП утворюється суміш відпрацьованого та нового масла, тому така заміна називається частковою.

 

При такому способі заміни трансмісійного масла в АКПП необхідно відстежувати його стан. Якщо масло каламутне або містить домішки, варто провести його повну заміну.

АКПП - Автоматична Коробка Перемикання Передач

Автоматичної Коробки Перемикання Передач або АКПП, являє собою трансмісію, що забезпечує вибір оптимального передавального числа відповідно до умов руху без участі водія. Це забезпечує хорошу плавність ходу автомобіля, а також комфорт при русі для водія.

 

Незважаючи на міцність і надійність, автоматична коробка може вийти з ладу, але також може і без проблем відслужити стільки ж, скільки весь автомобіль. Щоб не довелося завчасно проводити ремонт АКПП, потрібно дотримуватися правил експлуатації і проводити ТО.

В даний час існує декілька видів автоматичної КПП: 

 • Гідротрансформаторна (класична АКПП)
 • Безступінчатий варіатор (CVT)
 • Механічна з двома зчепленнями (DSG) 
 • Роботизована коробка (РКП)
Заміна масла АКПП. ДукатОіл. Луцьк

Навіщо міняти масло ATF в АКПП?

Своєчасна заміна масла в коробці передач є обов’язковою умовою для збереження планового ресурсу і збільшення терміну служби агрегату.

 

Якою б якісною не була олива та точною обробка деталей трансмісії, в процесі її роботи неминуче з’являються продукти зносу, а сама олива з часом окислюється. Хоча автовиробники нерідко взагалі не регламентують заміну оливи в АКПП чи мостах, стверджуючи, що заводський продукт розрахований на весь термін служби, однак, які саме терміни маються на увазі – невідомо. І сама олива з часом втрачає свою змащуючі та протизносні властивості через окислення та змішування з продуктами зносу.

ATF - трансмісійне масло в АКПП

Мастило ATF це особливий тип трансмісійного масла рідкої консистенції. Продукт виготовляється на основі мінералів і синтетики. Призначення технічного речовини: захист тертьових деталей автоматичної коробки перемикання передач.

Чим ATF відрізняється від інших трансмісійних масел
Automatic Transmission Fluid в корені відрізняється від інших продуктів:

 • Складним складом.
 • Підвищеним змащує ефектом.
 • Збільшує силу тертя фрикційних груп.
 • Запобігає процеси корозії металу.
Сьогодні на автомобільному ринку реалізуються такі типи масел ATF:

 • Mercon. Рідина випускається відомою в усьому світі автомобільною компанією Ford. Відмінність мастила GM і Ford в тому, що американське підприємство GM робить акцент на плавному перемиканні, а концерн Ford зосереджений на швидкісних показниках. Мастило від концерну Форд більшою мірою підходять до специфікації ATF.

 

 • Dexron. Перший продукт, про який йде мова, з’явився на ринку в 1968 році. Далі, на зміну прийшов Dexron ІІС. Заміна відбулася в 1972 році. Змінний варіант пропонувався з приставкою IID. Випуск припинився в 1993 році. Нове покоління випускали починаючи з 2005 року з приставкою «VI». Продукт останнього покоління має великий експлуатаційний термін, низький ступінь кінематичної в’язкості, що дозволяє стверджувати про його позитивний вплив на економію палива.

 

Масло слід обирати відповідно до допусків, які вказані в технічній документації до автомобіля. Якщо у Вас немає можливості скористатися з будь-якої причини мануалом, то Ви можете легко проконсультуватися в ДукатОіл, де спеціалісти допоможуть підібрати необхідну рідину ATF.

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

На Автосервісі / СТО ДукатОіл Ви завжди отримаєте вичерпну консультацію щодо вибору мастильних матеріалів і обслуговування Вашого авто. Роботи по обслуговуванню автомобіля будуть проведені тільки висококваліфікованими механіками

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюєму тільки на професійному обладнанні для автосервісів. Дякуючи цьому наші механіки мають змогу якісно провести необхідні роботи в максимально короткий термін практично на всіх видах транспорту.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС
м. Луцьк, вул. Стуса 9
050 150 55 00
8:00 – 20:00 – Понеділок
8:00 – 20:00 – Вівторок
8:00 – 20:00 – Середа
8:00 – 20:00 – Четверг
8:00 – 20:00 – П’ятниця
8:00 – 15:30 – Субота
Вихідний   – Неділя

АВТОСЕРВІС / СТО у Луцьку