Заміна масла в АКПП - DSG

Коли міняти масло в коробці DSG?

60 000 км
Термін заміни масла ATF залежить від типу та виробника Коробки Перемикання Передач.
Гідротрансформаторна – класична АКПП
CVT – варіатор
DSG – з подвійним зчепленням
РКП – роботизована коробка

Ціна:

Повна заміна масла в АКПП – 300 грн*
Часткова заміна масла в АКПП – 250 грн*
Заміна масла в диференціалах – 100 грн
*при купівлі матеріалів на нашому СТО.
Перевіряйте стан та якість масла ATF мінімум раз на рік під час проходження ТО на СТО / Автосервісі.
Заміна масла в АКПП DSG у Луцьку. Автосервіс СТО ДукатОіл

Заміна масла в DSG

Центральне місце в ТО автомобілів з DSG відводиться заміні мастила. За приписом офіційного регламенту техобслуговування машин з преселективна коробками, заміна масла DSG 6 повинна здійснюватися не рідше, ніж через кожні 60 000 км. Але на практиці кілометраж між плановими ТО знижується до 40 000 – 50 000 км. У випадках, коли авто експлуатується в складних умовах (буксирування причепа, агресивна їзда, максимальні навантаження) замінити трансмісійне масло потрібно раніше (інтервал скорочується на 20-30 або навіть 40%).

DSG - Direkt Schalt Getrieb

Коробка DSG – це автоматизована коробка передач, оснащена двома зчепленнями. За допомогою неї можна здійснювати перемикання передач дуже швидко, завдяки чому, авто розганяється протягом короткого часу.

Заміна масла в DSG 6

DSG-6 є однією з найнадійніших КПП і може виходити близько 200-250 тис. км. без ремонту. При цьому важливо розуміти, що результатом несвоєчасної заміни масла в коробці одночасно з порушенням вимог по експлуатації стосовно КПП є переважна більшість зустрічаються поломок DSG. Також після проведення заміни масла більшість власників відзначають, що після заміни, наприклад, в DSG-6, пропадають поштовхи при перемиканнях, коробка працює плавно, без ривків

 

Для планової (сервісної) заміни масла в коробці передач DSG-6 (DQ250) досить 5 літрів мастила. Інтервал заміни за регламентом: кожні 60 тис. Пробігу. Для заливки масла в КПП DSG-6 (DQ250), після її ремонту (повної розбирання та збирання), знадобиться 6 літрів масла.

 

Як видно, хоча коробка DSG не є «класичним» автоматом і більше схожа на МКПП, все одно заміна масла в ДСГ повинна проводитися частіше і виконуватися регулярно.

 

Виходить, власники моделей авто з ДСГ-6 повинні враховувати, що термін служби трансмісії безпосередньо залежить від своєчасної заміни в трансмісії масла і фільтра КПП. Також потрібно дотримуватися певних правил експлуатації (уникати різких стартів, високих навантажень, пробуксували, буксирування причепа та інших авто).

Заміна масла в DSG 7

Наостанок зазначимо, що заміна масла в коробці DSG-6 або ДСГ-7 в ряді випадків дозволяє поліпшити якість роботи самої коробки передач, позбутися від ривків при перемиканні, автомобіль краще розганяється, трансмісія менше шумить під час роботи, не так сильно вібрує і т. п.

DSG 7 - подвійне сухе зчеплення

Власників автомобілів з КПП DSG-7 з подвійним сухим зчепленням хвилює питання: чи має потребу ця трансмісія в обслуговуванні. Згідно з регламентом виробника, коробка не потребує постійного обслуговування. Однак реальний досвід експлуатації DSG-7 доводить, що заміна необхідна.

 

Технічна рідина, злита з коробки вже після 50-60 тисяч км пробігу, має темний відтінок і втрачає первинні властивості. Отже, вона вже не може на 100% справлятися зі своїми завданнями.

 

Якщо ви придбали старий автомобіль з КПП DSG-7 з подвійним сухим зчепленням, рекомендується відразу замінити трансмісійну рідину. Адже ви не можете напевно знати, коли попередній власник змінював масло, в якому режимі експлуатувався автомобіль, яка марка трансмісійної рідини була використана.

 

Безумовно, можна експлуатувати КПП не обслуговуючи, а масло замінити вже при ремонті, але охочим продовжити термін служби АКПП краще кожні 40-60 тисяч км заїжджати в автосервіс і міняти трансмісійну рідину.

 

Що буде, якщо не міняти масло

Роль трансмісійної рідини – очищення деталей і їх захист від передчасної вироблення. Масло покриває всю поверхню тонкою плівкою, запобігаючи їх надмірне тертя і стирання. Такий ефект досягається завдяки використанню рідини, що має певний склад і в’язкість.

 

Згодом в трансмісійної рідини з’являються сторонні домішки, серед них і найдрібніші частинки металу, які можуть дряпати деталі. Крім того, масло стає більш рідким, тому не утримується на поверхні деталей так, як свіже. Висновок очевидний: всі деталі КПП починають приходити в непридатність набагато швидше, тому необхідність ремонту може виникнути навіть на першій сотні тисяч пробігу.

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

На Автосервісі / СТО ДукатОіл Ви завжди отримаєте вичерпну консультацію щодо вибору мастильних матеріалів і обслуговування Вашого авто. Роботи по обслуговуванню автомобіля будуть проведені тільки висококваліфікованими механіками.

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюєму тільки на професійному обладнанні для автосервісів. Дякуючи цьому наші механіки мають змогу якісно провести необхідні роботи в максимально короткий термін практично на всіх видах транспорту.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС
м. Луцьк, вул. Стуса 9
050 150 55 00
8:00 – 20:00 – Понеділок
8:00 – 20:00 – Вівторок
8:00 – 20:00 – Середа
8:00 – 20:00 – Четверг
8:00 – 20:00 – П’ятниця
8:00 – 15:30 – Субота
Вихідний   – Неділя

АВТОСЕРВІС / СТО у Луцьку