Заміна масла в АКПП - РКП (Роботизовані коробки передач)

Коли міняти масло в Роботизованих Коробках Передач?

60 000 км
Термін заміни масла ATF залежить від типу та виробника Коробки Перемикання Передач.
Гідротрансформаторна АКПП
CVT – варіатор
DSG – з подвійним зчепленням
РКП – роботизована коробка

Ціна:

Повна заміна масла в АКПП – 300 грн*
Часткова заміна масла в АКПП – 250 грн*
Заміна масла в диференціалах – 100 грн
*при купівлі матеріалів на нашому СТО.
Перевіряйте стан та якість масла ATF мінімум раз на рік під час проходження ТО на СТО / Автосервісі.
Заміна масла в АКПП РКП. ДукатОіл. Луцьк

РКП - Роботизовані Коробки Передач (Роботи)

Роботизована коробка передач – це логічне продовження розвитку механічної коробки. Робот це не що інше, як механічна КПП, в якій вижим зчеплення і перемикання передач виконують два сервоприводи (актуатори), керовані електронним блоком. За фактом, робот ввібрав в себе всі позитивні сторони механічної кпп і зручність автомата.

 

Роботизована КП (РКП) – представляє собою певний симбіоз механічної і автоматичної коробки перемикання передач. По-суті, це механічна коробка передач з електронним управлінням вмикання щеплення.

У  випадку з коробкою робот досить часто можна зустріти твердження про те, що агрегат не обслуговуються і розрахований на весь термін служби автомобіля. На практиці, важливо розуміти, що хоча роботизована коробка і відноситься до коробок передач механічного типу, не можна сказати, що обслуговування і ремонт такої коробки аналогічні традиційної МКПП.

Добре відомо, що будь-які технічні рідини з часом втрачають свої властивості, накопичують в собі продукти зносу і т.д., при цьому трансмісійне масло не є винятком.

 

Роботизовані коробки потребують більш частого і регулярного обслуговування, в разі неполадок деякі трансмісії даного типу за вартістю свого ремонту можуть навіть перевищувати «класичні» автоматичні коробки передач.

 

Заміна масла в РКП часто не регламентована виробником, проте, постійна експлуатація авто веде до зносу навіть найміцніших частин машини, незалежно від бренду. При довготривалому використанні частинки відшарованому металу заповнюють рідину, таким чином, змінюються фізичні властивості масла, що може призвести до проблем з коробкою.

 

Отже, масло для коробки робот з одним диском зчеплення рекомендується міняти через максимум 60 тис. км. пробігу.

 

Паралельно слід враховувати, якщо автомобіль експлуатується в тяжких умовах і навантажених режимах (агресивна їзда, пересування по бездоріжжю, буксирування причепа, перевезення важких вантажів і т.д.), в такому випадку інтервали заміни масла необхідно додатково скорочувати (як мінімум, на 20 – 40%).

 

Рекомендується для роботизованої коробки рідина з специфікацією  API GL-4 SAE 75, відповідну в’язкості по SAE 75W і класу API GL-4., 75W-80, 75W-85, 75W-90, 80W-85, 80W-90. Рекомендований обсяг масла становить 2.0 л. Заливаються як оригінальні так і рідини замінники відомих брендів, всі масла завжди є в наявності у ДукатОіл.

Заміна триває від 30 – 60 хв. Наприклад: час заміни РКП в Peugeot – Citroen до 60 хв: замінюється масло в коробці та в роботі. Час заміни РКП в Renault до 30 хв.

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

На Автосервісі / СТО ДукатОіл Ви завжди отримаєте вичерпну консультацію щодо вибору мастильних матеріалів і обслуговування Вашого авто. Роботи по обслуговуванню автомобіля будуть проведені тільки висококваліфікованими механіками

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюєму тільки на професійному обладнанні для автосервісів. Дякуючи цьому наші механіки мають змогу якісно провести необхідні роботи в максимально короткий термін практично на всіх видах транспорту.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС
м. Луцьк, вул. Стуса 9
050 150 55 00
8:00 – 20:00 – Понеділок
8:00 – 20:00 – Вівторок
8:00 – 20:00 – Середа
8:00 – 20:00 – Четверг
8:00 – 20:00 – П’ятниця
8:00 – 15:30 – Субота
Вихідний   – Неділя

АВТОСЕРВІС / СТО у Луцьку