Заміна масла в АКПП - Варіатор CVT

Коли міняти масло в коробці CVT (Варіатор)?

40 000 – 50 000 км
Термін заміни масла ATF залежить від типу та виробника Коробки Перемикання Передач.
Гідротрансформаторна АКПП
CVT – варіатор
DSG – з подвійним зчепленням
РКП – роботизована коробка

Ціна:

Повна заміна масла в АКПП – 300 грн
Часткова заміна масла в АКПП – 250 грн
Заміна масла в диференціалах – 100 грн
Перевіряйте стан та якість масла ATF мінімум раз на рік під час проходження ТО на СТО / Автосервісі.
Заміна масла в варіаторі CVT - Луцьк

CVT - Варіаторні трансмісії (Варіатори)

Варіаторні трансмісії (CVT) вважаються прямими послідовниками класичних гідромеханічних кпп. 

Коробка типу CVT або Варіатор є безступінчаста коробка передач. Основні деталі коробки CVT – це гідротрансформатор і два розсувних шківа, плюс, що з’єднує їх (шківи) ремінь.

 

Що стосується масла, трансмісійна рідина схильна втрачати свої властивості з пробігом, забруднюватися продуктами зносу, відбувається спрацьовування присадок і т.д. Іншими словами, навіть якщо виробник стверджує, що коробка не обслуговується, це ще не означає, що так і є насправді.

 

Як показує практика, досвідчені фахівці рекомендують міняти масло і масляний фільтр в коробці варіатор, АКПП кожні 40-50 тис. км. пробігу. Основна причина зазначений агрегат має гідроблок, який є складним і дорогим пристроєм. При цьому брудне масло може вивести даний елемент з ладу.

 

Також варто відзначити, що погіршення властивостей і забруднення створюють руйнівний вплив на інші деталі і вузли варіатора (ремінь, шківи, ​​конуси і т.д.). З урахуванням того, що ремонтувати варіатор складно і дуже дорого, заміна масла є необхідною і відповідальною процедурою.

Повна заміна масла в Варіаторі CVT

Повна заміна масла в варіаторі виконується за допомогою спеціальної установки. Вся заміна передбачає метод витіснення, коли нова рідина фактично видавлює стару з КПП (заміщення).

 

Як видно, автомобіль з варіатором є більш комфортним у порівнянні з АКПП і досить надійним рішенням в порівнянні з DSG. Однак важливо розуміти, що коробка CVT не розрахована на важкі умови експлуатації.

 

На практиці це означає, що подібний агрегат потребує регулярного і якісного обслуговування. При цьому заміна масла і фільтрів в варіаторі (CVT) є важливо процедурою, яку фахівці з ремонту автоматичних коробок передач настійно рекомендують виконувати кожні 40-50 тис. Км. пробігу. Існує достатня кількість масел від різних виробників, які можна заливати в варіатор.

 

Коли в варіаторі спостерігаються проблеми з перемиканням швидкостей, то найімовірніше: не вистачає масла, або воно сумнівної якості. По суті, всі виникаючі поломки в варіаторі і їх ознаки схожі з проблемами в АКПП і МКПП. З’являються ривки, двигун глухне. Також, фахівці рекомендують заміну рідини в трансмісії при втраті її первісного вигляду і погіршенні роботи агрегату. Що стосується планової заміни масла, то фахівці рекомендують проводити її кожні 40 000 км. пробігу. Якщо авто експлуатується в тяжких умовах то кожні 30-35 тис. км. пробігу. 

 

Якщо рідину в CVT не замінювати досить довго, існують великі ризики повної поломки агрегату. Немає абсолютно ніякої необхідності доводити до повного виходу з ладу варіатора. Найкращим варіантом і профілактичним заходом може стати періодична перевірка рівня рідини.

Чи взагалі потрібно міняти масло в варіаторі?

На питання: Чи потрібно міняти масло в варіаторі, відповідь однозначна – треба! Однак деякі виробники стверджують, що немає необхідності міняти масло в варіаторі (тобто він не обслуговуються).

 

У свою чергу, фахівці сервісів стверджують інакше і рекомендують заміну масла при втраті первісного його зовнішнього вигляду і при виникненні погіршень роботи трансмісії.

 

Як часто міняти масло в варіаторі вирішує сам власник автомобіля.

Якщо хочеться продовжити спокійне життя залізному коню і собі самому, то варто не ігнорувати терміни заміни масла в варіаторі і “знаки”, які подає вам авто, а при неясності ситуації краще перестрахуватися. Це може значно допомогти вам заощадити нерви, час і гроші.

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

На Автосервісі / СТО ДукатОіл Ви завжди отримаєте вичерпну консультацію щодо вибору мастильних матеріалів і обслуговування Вашого авто. Роботи по обслуговуванню автомобіля будуть проведені тільки висококваліфікованими механіками

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюєму тільки на професійному обладнанні для автосервісів. Дякуючи цьому наші механіки мають змогу якісно провести необхідні роботи в максимально короткий термін практично на всіх видах транспорту.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС
м. Луцьк, вул. Стуса 9
050 150 55 00
8:00 – 20:00 – Понеділок
8:00 – 20:00 – Вівторок
8:00 – 20:00 – Середа
8:00 – 20:00 – Четверг
8:00 – 20:00 – П’ятниця
8:00 – 15:30 – Субота
Вихідний   – Неділя

АВТОСЕРВІС / СТО у Луцьку