Заміна масла в двигуні

Коли міняти масло в двигуні?

10 000 км або 12 місяців
При заміні масла на СТО / Автосервісі обов’язково замініть масляний фільтр. Додатково перевіряйте рівень масла перед далекими подорожами.

Ціна:

Заміна масла в Двигунібезкоштовно*
Заміна масляного фільтрабезкоштовно*
*при купівлі матеріалів на нашому Автосервісі.
Заміна масла в Двигуні – 100 грн
Заміна масляного фільтра – 100 грн

Час виконання послуги:

20-40 хв – заміна фільтрів та мастила
DukatOil - Oil Change

Вакуумна заміна масла

Вакуумна заміна масла в двигуні виконується портативним обладнанням. Використовуючи стандартний повітряний компресор, вакуум витісняє відпрацьоване масло. Масло виходить через щуп, після чого накопичується в резервуарі. В цьому випадку відпадає необхідність у ямі або підйомнику бо підбирати особливе місце розташування автомобіля і дозволяє власнику міняти моторне масло без зняття захисту двигуна (за наявності такої, а також за умови вільного доступу до масляного фільтру зверху), як при холодній, так і при робочій температурі без ризику будь-яких пошкоджень або витоків.

Заміна масла через зливну пробку

Заміна мастила через зливну пробку, один із традиційних способів заміни мастила. Суть методу заключається в тому, що відпрацьоване масло зливається через зливну пробку знизу картера, таким методом масло зливається під тиском власної ваги, тим самим система очищується від шлаків і стружки.

Навіщо міняти масло в двигуні?

Основна причина чому потрібно замінювати масло, це його старіння. Масло старіє і втрачає властивості, тому моторне масло потрібно періодично змінювати.  Під час роботи двигуна внутрішнього згоряння, при спалюванні палива утворюються залишкові речовини – продукти згоряння і бруд, які забруднюють двигун.

 

Під час експлуатації машини, і навіть її стоянки, відбувається безперервне хімічне руйнування присадок. Природно, що при їзді цей процес буде завершено швидше. При цьому формуються природні відкладення на картері двигуна, відбуваються окислювальні процеси з окремими складовими масла, змінюється його в’язкість і навіть рівень кислотності.

Заміна масла в двигуні. ДукатОіл. Луцьк

Чинники які  впливають на терміни заміни моторного масла

  • Вид палива (газ, бензин, дизель) і його якість
  • Загальний пробіг двигуна
  • Технічний стан авто
  • Експлуатаційні умови і режими

час виконання послуги:

20 – 40 хвилин – триває заміна масла в двигуні
Заміна масла – ключова операція техобслуговування автомобіля, яка вимагає певної періодичності. Більш того, при складних умовах експлуатації виробники вимагають більш частої зміни навіть без прив’язки до проведення періодичних ТО.

 

Важливо слідкувати за рівнем масла по мітках на щупі. Недолив до нижньої мітки здатний привести до масляного голодування деталей, що труться, що призведе до їх швидкого зносу. Перелив також негативно позначається на роботі деталей, що труться.

Рекомендуємо проводити заміну масла через кожні 10 тис. км.

Автосервіс Дукат-Оіл рекомендує проводити заміну масла через кожні 10 тис. км. Чому ж виробники автомобілів часто рекомендують інші інтервали заміни масла?

Інтервали обслуговування будь-якої техніки розраховуються в мотогодинах. Автовиробники конвертують години роботи двигуна і вказують його в кілометрах пробігу. За основу конвертації приймається середня швидкість авто, яка вираховується з європейських умов експлуатації – рух автомобіля зі сталою швидкістю (на круіз контролі) переважно по автобану.

Формула розрахунку пробігу до заміни масла:

Кількість Мотогодин * Середня Швидкість = Пробіг до Заміни Масла

Середня швидкість в Україні суттєво відрізняється від розрахункової європейської. На це має вплив:

  • наявність автобанів (скоріше їх відсутність)
  • відсутність відповідних розв’язок та зручних дорожніх розміток
  • стан дорожнього покриття
  • часті наземні пішохідні переходи
  • відсутність культури поведінки, як автомобілістів так і пішоходів, які вискакують під колеса
  • ймовірна невдала заправка авто

Ці фактори зменшують середню швидкість в 2-3 рази, що вимагає частішої заміни масла. Запрошуємо до нас на автосервіс Дукат Оіл, ми розуміємо Ваші потреби та професійно проіводимо облуговування авто.

Заміна масляного фільтра

Масляний фільтр обов’язково змінюється разом із заміною мастила в двигуні через кожні 10 000 км. пробігу. Робота з засміченим фільтром двигуна еквівалентна роботі без нього, тому що масло пропускається повз фільтруючого елемента. Це передбачено його конструкцією. При пробігу 10 000 км він буде забитий, що призведе до відкриття перепускного клапана і масло піде неочищеним. Звідси – інтенсивний знос двигуна.

 

Якщо проводити заміну фільтра рідше, ніж заміну масла, свіже масло буде проходити через брудний фільтр. Це загрожує скороченням терміну служби поршневої групи двигуна.

Час виконання послуги:

5-10 хв
Заміна масляного фільтра у Луцьку. Автосервіс СТО ДукатОіл

Заміна паливного фільтра

Паливний фільтр є фільтруючий елемент в паливній магістралі, що затримує частинки бруду та іржі з палива, як правило, містить картриджі з фільтруючим папером. 

 

Рекомендовано проводити заміну фільтра палива кожні 10-20 тис.км. пробігу. Але, якщо Ви помітили збільшення витрати палива, зниження потужності роботи двигуна, рекомендується звернутись в СТО для заміни фільтра палива.

Час виконання послуги:

10-30 хв
Заміна паливного фільтра. ДукатОіл. Луцьк

Заміна повітряного фільтра

Повітряний фільтр – елемент повітроочисника який служить для очищення від пилу повітря, що подається в приміщення системами вентиляції і кондиціонування.

 

Найкраще змінювати фільтр повітря разом з заміною моторного мастила і масляного фільтра, приблизно через 10-15 тисяч кілометрів. Або ставити новий через 1 заміну, приблизно раз в 20-30 тис. км. Це залежить від конкретних умов в яких експлуатується автомобіль. Як правило, багато автолюбителів заощаджують і змінюють через раз. А краще робити це раз в 15 000 км, тоді мотор довше збереже ресурс.

Час виконання послуги:

10-30 хв
Заміна паливного фільтра у Луцьку. Автосервіс СТО ДукатОіл

Заміна фільтра салону

Салонний фільтр – це фільтруючий елемент системи кондиціонування. Призначений для очищення забрудненого повітря, що забирається з вулиці перед його подачею в салон автомобіля.  Завдяки заміні фільтра салону зберігається здоров’я водія та пасажирів. 

 

Термін заміни фільтра салону авто, яке використовується в умовах міста 10 – 20 тис км.

Час виконання послуги:

10-30 хв
Заміна фільтра салону у Луцьку. Автосервіс СТО ДукатОіл

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

В Автосервісу ДукатОіл ви завжди отримаєте вичерпну консультацію щодо вибору мастильних матеріалів і обслуговування Вашого авто. Роботи по обслуговуванню автомобіля будуть проведені тільки висококваліфікованими механіками.

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюєму тільки на професійному обладнанні для автосервісів. Дякуючи цьому наші механіки мають змогу якісно провести необхідні роботи в максимально короткий термін практично на всіх видах транспорту.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС
м. Луцьк, вул. Стуса 9
050 150 55 00
8:00 – 20:00 – Понеділок
8:00 – 20:00 – Вівторок
8:00 – 20:00 – Середа
8:00 – 20:00 – Четверг
8:00 – 20:00 – П’ятниця
8:00 – 15:30 – Субота
Вихідний   – Неділя

АВТОСЕРВІС / СТО у Луцьку

Карта доїзду: