Заміна гальмівної рідини

Коли міняти гальмівну рідину?

кожні 10 000 км

 

Рекомендації:

Перевіряйте стан та якість гальмівної рідини мінімум два рази на рік. На СТО ДукатОіл перевірка безкоштовна.

Ціна:

Заміна гальмівної рідини – 500 грн
Заміна гальмівних колодок – від 350 грн
Заміна гальмівних дисків і колодок – від 500 грн
Проточка гальмівних дисків – від 800 грн (за вісь)

Час виконання послуги:

30 – 40 хвилин – триває заміна гальмівної рідини
Також на час заміни впливає стан гальмівної системи авто, а особливо справність штуцерних з’єднань та гальмівних шлангів.
Гальмівна система

Гальмівна рідина

Гальмівна рідина – це тип гідравлічної рідини, яка передає через тиск гальмівного зусилля від педалі гальмування на гальмівні колодки в гальмівній системі автомобіля. Саме ця рідина забезпечує зупинку автомобіля, коли ви тиснете на педаль гальма.

Як і всі гідравлічні рідини, гальмівна рідина не стискається. Коли ви тиснете на педаль гальма, рідина в контурі гальмівної системи рухається з одного кінця в інший. Ця сила переноситься на вакуумне підсилення гальм, а потім на гальмівні колодки, які в кінцевому підсумку притискаються до колес транспортного засобу і зупиняють його. Саме тому гальмівна рідина – критично важлива складова механізму вашого авто.

Коли проводити заміну гальмівної рідини?

Інтервал заміни гальмівної рідини напряму залежить від стилю водіння та умов в яких рухається автомобіль. В умовах водіння містом, при постійному гальмуванні, рекомендується проводити заміну рідини при появі скрипу в колодках або полегшенню натиску педалі гальма, при наявності цих ознак скоріш за все відбулось зменшення гальмівної рідини, тому необхідно якнайшвидше провести заміну гальмівної рідини аби не нашкодити гальмівним елементам.

Класифікації гальмівних рідин

В залежності від температури кипіння гальмівні рідини розділили на три класи DOT (Міністерство транспорту США). У класі DOT3 температура кипіння становить не менше 205 градусів Цельсія. Для гальмівної рідини класу DOT4 вона становить не менше 230 градусів за Цельсієм, до досягнення точки кипіння, а ось для DOT5 цей показник не менше 260 градусів. 


DOT5
– тип гальмівної рідини який використовується в системах з вентильованими дисковими системами. Може використовуватися тільки для автомобілів, при виробництві яких виробники явно вказали на її використання. DOT 5 зазвичай використовується в сучасних високопродуктивних транспортних засобах, в автомобілях з антиблокувальною гальмівною системою і в моделях гоночних автомобілів.

 

DOT4 – тип гальмівної рідини який використовується для автомобілів як з барабанним так і дисковим гальмівним механізмом. Але дана рідина має вищий ступінь кипіння, що робить її більш придатною для великих автомобілів і позашляховиків з високою продуктивністю та потужністю.

Oil Change
DOT3 – тип гальмівної рідини, який  в основному використовується в автомобілях з низькою продуктивністю. А саме для старих автомобілів, з барабанним типом гальм та інших стандартних транспортних засобів.

Принцип дії гальмівної рідини

Принцип достатньо простий. Рідина знаходиться в системі, яка сполучає педаль гальма з поршнями дискових гальм або гальмівними циліндрами колеса барабанного гальма. Коли ви тиснете на педаль рідина передає тиск, а вакуумний підсилювач збільшує дію. Під час гальмування, диски та їх поверхня стають дуже гарячими. У цьому випадку гальмівна рідина дуже сильно нагрівається. Коли температура кипіння перевищує норму, відбувається процес кипіння, що супроводжується утворенням бульбашок. При цьому процесі ефективність гальмування знижується. Тобто під час натиску на педаль, автомобіль не зупиняється, а продовжує рух.

 

Необхідно постійно контролювати якість технічних рідин в авто, це основа довговічності механізмів, а також вашої безпеки.

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

На Автосервісі / СТО ДукатОіл Ви завжди отримаєте вичерпну консультацію щодо вибору мастильних матеріалів і обслуговування Вашого авто. Роботи по обслуговуванню автомобіля будуть проведені тільки висококваліфікованими механіками

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюєму тільки на професійному обладнанні для автосервісів. Дякуючи цьому наші механіки мають змогу якісно провести необхідні роботи в максимально короткий термін практично на всіх видах транспорту.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС
м. Луцьк, вул. Стуса 9
050 150 55 00
8:00 – 20:00 – Понеділок
8:00 – 20:00 – Вівторок
8:00 – 20:00 – Середа
8:00 – 20:00 – Четверг
8:00 – 20:00 – П’ятниця
8:00 – 15:30 – Субота
Вихідний   – Неділя

АВТОСЕРВІС / СТО у Луцьку