Заміна ременя ГРМ

Коли міняти ремінь ГРМ?

кожні 60 000 км
В залежності від умов експлуатації, сервісний інтервал заміни ременя ГРМ може змінюватись.

Ціна:

Заміна ременя ГРМ – 1800 – 2500 грн
Заміна ременя додаткових агрегатів –  від 100 грн

Час виконання послуги:

2-6 годин – триває заміна ременя ГРМ
Замена ремня ГРН - Луцк СТО

Заміна ременя ГРМ

Заміну ременя ГРМ (Газорозподільного механізму) ,потрібно проводити кожних 60 000  км. або раз у два роки у зв’язку з тим що ремінь виготовлено з гумового матеріалу і він піддається зношенню. Значно більше проходить ланцюг ГРМ , його заміну потрібно поводити кожних 250 000 – 300 000 км.
Також при заміні ГРМ варто замінити сальники колінчастого і розподільного валу ,а також насос системи охолодження (Помпу), якщо вона приводиться в дію цим ременем. В разі несвоєчасної заміни грм може відбутися його розрив або перескок на декілька зубів, це призводить до виходу з ладу двигуна, а в подальшому дорогого ремонту. 
ГРМ Ремень Луцьк

Ремінь ГРМ

Газорозподільний механізм, регулює своєчасний випуск відпрацьованих газів і впорскування паливо-повітряної суміші.
Завдяки вдосконаленню матеріалів ременів та конструкції системи ГРМ, інтервали заміни ременя ГРМ суттєво збільшились.В результаті планова заміна ременя ГРМ перетворилась на комплексне обслуговування всього ремінного приводу ГРМ,яка не обмежується виключно заміною ременя ГРМ.
Планова заміна ременя ГРМ вкрай важлива, це дозволяє попередити визід ременя з ладу та запобігати серйозним пошкодженням двигуна.

Заміна ременів додаткових агрегатів

Ремені додаткових агрегатів – це привідні ремені які приводять в дію механізми супровідних систем двигуна, такі як помпа(потрібна для циркуляції охолоджувальної рідини в системі охолодження двигуна), генератор(слугує для живлення всіх споживачів і заряджання акумуляторної батареї при середній та великій частоті обертання колінчастого вала).Коли відбувається зношення ремня одного з додаткових агрегатів це безпосередньо впливає на роботу двигуна зменшуючи його життєвий ресурс.

 

Негативні наслідки несвоєчасної заміни ременя ГРМ:

  • деформація клапанів
  • пробиття верхньої частини поршня
  • поломка розподільного вала
  • декомпресія двигуна
Розрив ГРМ

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

На Автосервісі / СТО ДукатОіл Ви завжди отримаєте вичерпну консультацію щодо вибору мастильних матеріалів і обслуговування Вашого авто. Роботи по обслуговуванню автомобіля будуть проведені тільки висококваліфікованими механіками

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюєму тільки на професійному обладнанні для автосервісів. Дякуючи цьому наші механіки мають змогу якісно провести необхідні роботи в максимально короткий термін практично на всіх видах транспорту.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС
м. Луцьк, вул. Стуса 9
050 150 55 00
8:00 – 20:00 – Понеділок
8:00 – 20:00 – Вівторок
8:00 – 20:00 – Середа
8:00 – 20:00 – Четверг
8:00 – 20:00 – П’ятниця
8:00 – 15:30 – Субота
Вихідний   – Неділя

АВТОСЕРВІС / СТО у Луцьку